Kategorie

Kategorie

Najczęściej kupowane

Promocje

Co mówi klient

Plecak wspaniały. Myślę, że moje dziecko, które uwielbia wszelakie rysunki będzie zachwycone zmianą oprawy swego plecaka. "

Nie było problemów z realizacją zamówienia, wszystko tak, jak chciałam. Produkt zamówiony w pełni spełnił moje oczekiwania i do tego bardzo dobrze był zabezpieczony do przesłania (kilka warstw folii "bąbelkowej"). Godny polecenia. "

Wszystko co najlepsze. firma solidna, rzetelna, profesjonalna i uczciwa. Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz komunikatywność najwyższego formatu. Gorąco polecam. "

Modne wózki dziecięce dla noworodków 2018
Zabawki 0 Komentarze wyświetleń (53)
Wiele osób decyduje się kupić osobny wózek na letnie spacery, ponieważ transformery ważą za dużo. Oryginalnym rozwiązaniem jest również wózek elektryczny, który pozwala pokonywać przeszkody bez udziału rodziców. Napęd elektryczny to specjalny system, który sprawia, że wózek porusza się automatycznie. Koszt takich wózków jest dość wysoki, ale producenci są pewni przyszłości tych wózków, ponieważ są bardzo zwrotne i wygodne.
Zabawki współczesnych dzieci
Zabawki 0 Komentarze wyświetleń (55)
Nowoczesne dziecko trudno zaskoczyć. Nowomodne gadżety, roboty, interaktywne lalki – czego tylko nie mają dzieci w XXI wieku. Ogromna gama zabawek zaskakuje klientów błyszczącymi opakowaniami, atrakcyjną reklamą i modnymi markami. Jak nie zgubić się w takiej różnorodności i znaleźć dziecinną zabawkę?
Jak wybrać dziecięce zabawki? Instrukcja dla rodziców
Wśród całej gamy zabawek dziecięcych łatwo się zgubić. W tym przypadku zabawka dziecięca powinna nie tylko zadowolić dziecko i być dla niego interesująca, ale także być dopasowanej do wieku, być bezpiecznej, spełniać wiele innych standardów.